FAQ – POMOC

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiemy na nurtujące pytania

INWERTON

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiemy na nurtujące wątpliwości.

Pytanie: Dlaczego moje urządzenie Protector SINUS 800 nie działa prawidłowo ? 

W pierwszej kolejności należy sprawdzić bezpieczniki. 99% powodów problemów z działaniem naszych urządzeń to przepalone bezpieczniki. 

Rozwiązanie: Po prostu należy je wymienić. Bezpieczniki znajdują się wewnątrz urządzenia. Przed wymianą bezpieczników najlepiej najpierw skontaktować się z serwisem aby upewnić się, że możemy taką czynność wykonać samodzielnie.

Aby dobrze dobrać zasilacz awaryjny należy znać mniej więcej pobór mocy urządzeń które chcesz podłączyć do zasilacza awaryjnego UPS. Jeśli masz problem z ustaleniem ilości potrzebnej mocy skontaktuj się z nami, spróbujemy oszacować to na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanej informacji poprzez e-mail.

Nasze urządzenia są bardzo dobrze zabezpieczone dlatego w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić bezpieczniki. 99% problemów z naszymi urządzeniami wiąże się z przepalonymi bezpiecznikami. Przed samodzielną wymianą najlepiej skontaktować się z naszym serwisem w celu konsultacji ze specjalistą.

Na rynku jest kilka rodzajów zasilaczy awaryjnych. Urządzenia dostępne na rynku są podobne do siebie ale nie identyczne. Nasze urządzenia są niezawodne i dobrej jakości, dlatego polecamy je dla użytkowników indywidualnych do zasilania pieca CO lub dla firm.

NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci dobrać najlepsze urządzenie.